Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych i dotacji

PCG Academia sp. z o.o

  • Jana Twardowskiego 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jana Twardowskiego 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych i planowanych postępowaniach zgodnych z profilem firmy

  • Prowadzenie spraw związanych z procedurą postępowań przetargowych ze strony Wykonawcy od momentu ogłoszenia o przetargu, poprzez analizę merytoryczną dokumentacji SWZ, przygotowanie i złożenie oferty, do podpisania umowy

  • Prowadzenie ewidencji i archiwizacji dokumentacji przetargowej;

  • Bieżąca aktualizacja bazy danych postępowań i partnerów;

  • Poszukiwanie źródeł dodatkowego finansowania, w tym pochodzących ze środków pomocowych UE, dla klientów PCG Academia;

  • Aplikowanie o ww. środki finansowe, w tym przygotowanie wniosków o dofinansowanie, oraz obsługa całości procesu rozliczania przyznanego dofinansowania;

  • Terminowe przygotowanie i składanie ofert;

  • Stała współpraca z innymi działami firmy w zakresie formalnego przygotowywania ofert;

  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w planowaniu, realizowaniu i monitorowaniu projektów;

  • Prowadzenie doradztwa wewnętrznego w zakresie korzystania z funduszy unijnych.

Nasze wymagania

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych i doświadczenie w prowadzeniu postępowań w zakresie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego lub Wykonawcy;

  • Doświadczenie w obszarze przygotowania i rozliczania projektów dofinansowywanych ze środków unijnych;

  • Znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Word, Excel);

  • Dobra organizacja pracy - skrupulatność, rzetelność, terminowość;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność analizowania i poprawnego wnioskowania;

Mile widziane

  • Znajomość branży EDU, GOV

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem rozwiązań informatycznych dla szkolnictwa wyższego;

  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych uczelni w Polsce;

  • Mentoring, który pomoże Ci w doskonaleniu Twojej wiedzy;

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie w okresie wdrożenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne