Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Ofertowania

WhyNotTravel Sp. z o.o. Sp. k.

Malborska 56

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie na platformach przetargowych ogłoszeń o przetargach publicznych

  • Tworzenie katalogu oferty, tworzenie struktury dokumentów związanych z ofertą (ogłoszenie, SWZ, OPZ, OWU, Pytania i odpowiedzi do SWZ oraz zmiany SWZ),

  • Kompletowanie oferty, dbałość o terminy oraz kompletność oferty,

  • Dbałość o aktualność dokumentów formalnych Spółki,

  • Przygotowywanie pełnomocnictw do ofert,

  • Pozyskiwanie gwarancji wadialnych do ofert i gwarancji należytego wykonania,

  • Katalogowanie wyników z otwarcia ofert wszystkich przetargów i informowanie o wygranych,

  • Złożenie dokumentów i oświadczeń na wezwanie do Zamawiającego z zachowaniem wymaganego terminu,

  • Nadzorowanie realizacji umowy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy przy składaniu ofert w procesie zamówień publicznych lub wykształcenie prawnicze albo pochodne,

  • Zainteresowanie rozwojem i kontynuacją kariery w obszarze zamówień publicznych,

  • Doświadczeniu w składaniu ofert w sektorze usług stanowi atut,

  • Dobra znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Word, Powerpoint,

  • Dbałość o szczegóły, zdolności organizacyjne, profesjonalizm w kontakcie z Zamawiającym, Partnerami oraz pracownikami Spółki, poczucie odpowiedzialności,

  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Ukończone kursy z zakresu Prawa zamówień publicznych stanowi dodatkowy atut.

To oferujemy

  • udział w szkoleniach

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

  • parking

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Etapy rekrutacji
1

przesłanie CV

2

rozmowa kwalifikacyjna

3

podpisanie umowy

4

pełne szkolenie

5

długofalowa współpraca

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy