Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTSO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy

  • przygotowywanie ofert przetargowych oraz kalkulacji cenowych

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej

  • odpowiedzialność za terminowy obieg dokumentów przetargowych

  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej oraz wewnętrznej

  • sporządzanie niezbędnych dokumentów, pism związanych z postępowaniami przetargowymi

  • przygotowywanie raportów, statystyk

  • archiwizacja dokumentacji przetargowej

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym lub podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)

  • zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się, wyciągania wniosków

  • staranność oraz dbałość o szczegóły

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży medycznej

  • stały rozwój poprzez liczne szkolenia

  • stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • ciągły rozwój zawodowy oraz realną możliwość awansu

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu

  • atrakcyjny pakiet socjalny; m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kurs j.angielskiego, świadczenia urlopowe, bony Sodexo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Od ponad 30 lat firma DiaHem Diagnostic Products, lider na rynku immunologii transfuzjologicznej, podnosi jakość badań grup krwi u krwiodawców i pacjentów oferując produkty najwyższej jakości i nowe technologie.

Nasze działania zwiększają bezpieczeństwo leczenia krwią, która jest niezastąpionym lekiem w leczeniu wielu chorób przewlekłych i nagłych urazów. Ratujemy życie!

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?!

Przewiń do profilu firmy