Specjalista ds. Zamówień Publicznych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BFF MEDFinance S.A. jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. BFF MEDFinance jest partnerem finansowym umożliwiającym szpitalom publicznym oraz niepublicznym pozyskanie finansowania inwestycji, w szczególności finansowania wymiany i zakupu nowego sprzętu medycznego.
    Miejsce pracy: Łódź
    Numer referencyjny: SZP/MEDFinance/12.2018

    Zadania:

    • obsługa przetargów, w szczególności: analiza SIWZ, przygotowywanie ofert przetargowych, zawieranie umów przetargowych,
    • sporządzanie okresowych raportów, zestawień i analiz,
    • wprowadzanie informacji do baz danych,
    • bieżący kontakt z klientami.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Prawo, Administracja, Prawo Zamówień Publicznych, Finanse i Bankowość),
    • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego z zakresu zamówień publicznych (praktyczna obsługa przetargów),
    • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (w tym Excel),
    • samodzielności, odpowiedzialności oraz dokładności,
    • dobrej organizacji pracy i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
    • komunikatywności, kreatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia,
    • wiedzy i doświadczenia z zakresu obsługi postępowań na usługi finansowe (mile widziane),
    • prawa jazdy kat. B (mile widziane).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),
    • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie,
    • umowę o pracę,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • dobrą atmosferę pracy.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez BFF MEDFinance S.A. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”