Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

"NIRO" Spółka z o.o.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie postępowań przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy,

  • analiza treści specyfikacji przetargowych i tworzenie zapytań do zamawiającego, pilnowanie terminów wynikających z Ustawy PZP,

  • realizacja spraw związanych z procesem zamówień publicznych,

  • pozyskiwanie aktualnych dokumentów oraz referencji na potrzeby przygotowywanych ofert,

  • nadzór nad prawidłowością realizowania zapisów Ustawy PZP oraz merytoryczny nadzór nad poprawnością interpretacji przepisów w zakresie zamówień publicznych,

  • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji sporządzonej w postępowaniu o zamówienia publiczne,

  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie prowadzonych postępowań,

  • sporządzanie analiz i opracowań z zakresu zamówień publicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie,

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w zakresie zamówień publicznych, które będzie podlegać weryfikacji,

  • znajomość Ustawy PZP oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie - umiejętność interpretacji przepisów dotyczących zamówień publicznych oraz znajomość przepisów unijnych w zakresie zamówień publicznych,

  • praktyczna umiejętność sporządzania dokumentacji i umów z zakresu zamówień publicznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę z perspektywą rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Złożone dokumenty po zakończonym procesie rekrutacji zostaną usunięte zgodnie z ustalonymi procedurami.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy