Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji postępowań przetargowych i zapytań ofertowych, w tym opisu przedmiotu zamówienia, SIWZ i projektów umów

  • czynności administracyjne związane z przygotowywaniem, przeprowadzaniem i dokumentowaniem postępowań o udzielanie zamówień publicznych w trybie przetargów oraz zapytań ofertowych i rozeznań cenowych

  • weryfikacja zamówień pod kątem określenia właściwej procedury postępowania przetargowego

  • przygotowywanie ofert przetargowych oraz działań uzupełniających w trakcie postępowania i po złożeniu oferty

  • archiwizacja dokumentacji, przygotowywania raportów i zestawień dotyczących prowadzonych działań

  • udzielanie porad i wyjaśnień w zakresie realizacji zamówień publicznych w świetle Ustawy PZP oraz Wytycznych unijnych, Klientom oraz pracownikom Spółki

  • bieżący kontakt z zespołem koordynatorów projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • chęć rozwoju i nauki

  • znajomość ustaw i przepisów wykonawczych związanych z udzielaniem zamówień publicznych, w tym również w ramach projektów unijnych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie MS Word i MS Excel

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym z udzieleniem zamówień publicznych w tym umiejętność samodzielnego przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych

  • doświadczenie w pracy w Jednostkach Samorządu Terytorialnego lub na ich rzecz

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szeroką gamę benefitów pozapłacowych do wyboru

  • elastyczny czas pracy

  • system szkoleń, który umożliwi Ci podnoszenia wiedzy i kwalifikacji, a także pozwoli Ci się rozwijać

  • perspektywę rozwoju

  • przyjazną atmosferę, pracę w młodym, dynamicznym zespole, który nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania

  • bieżące wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • 13 pensja

  • pakiet szkoleń wewętrznych

  • dofinansowanie do posiłków

Poznaj naszą misję! :)

Naszą misją jest „razem i odpowiedzialnie tworzyć dobre miejsce do życia i pracy”. Kierujemy ją zarówno do wewnątrz, nieustannie dbając o komfort pracy całego naszego zespołu, jak i do zewnątrz, kreując i wspierając rozwój jednostek samorządowych, a tym samym podnosząc jakość życia ich mieszkańców.

Nasze wartości

  • otwartość

  • współpraca

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • rozwój i nauka

  • nastawienie na klienta

Nasze sukcesy

  • 18 lat na rynku JST

  • 700 współpracujących JST

  • 650 mln pozyskanych dotacji

  • 150 opracowanych dokumentów strategicznych

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 16 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych.

Przewiń do profilu firmy