Specjalista ds. Zamówień publicznych

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

    Firma zbudowała swoje kompetencje w branżach teletechniki, teleinformatyki, oprogramowania dzięki wielu zrealizowanym projektom dla administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych. Kluczowym odbiorcą oferty firmy jest sektor: budowlany, edukacji, instytucji rządowych, samorządowych, służb mundurowych. Atutem wyróżniającym firmę MAXTO jest kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie konsultacji, integracji, projektowania, wdrożenia rozwiązań IT oraz późniejszego serwisu i utrzymania.

    Specjalista ds. zamówień publicznych

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą „Prawo zamówień publicznych",
    • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej,
    • Współpraca z działem handlowym,
    • Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego,
    • Tworzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    • Monitorowanie rynku zamówień publicznych.

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy w dziale zamówień publicznych,
    • Praktycznych umiejętności z zakresu przygotowania ofert w postępowaniach,
    • Wykształcenia wyższego,
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Ambitne i ciekawe zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk: