Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zamówień publicznych

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

    Firma zbudowała swoje kompetencje w branżach teletechniki, teleinformatyki, oprogramowania dzięki wielu zrealizowanym projektom dla administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych. Kluczowym odbiorcą oferty firmy jest sektor: budowlany, edukacji, instytucji rządowych, samorządowych, służb mundurowych. Atutem wyróżniającym firmę MAXTO jest kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie konsultacji, integracji, projektowania, wdrożenia rozwiązań IT oraz późniejszego serwisu i utrzymania.

    Specjalista ds. zamówień publicznych

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą „Prawo zamówień publicznych",
    • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej,
    • Współpraca z działem handlowym,
    • Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego,
    • Tworzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    • Monitorowanie rynku zamówień publicznych.

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy w dziale zamówień publicznych,
    • Praktycznych umiejętności z zakresu przygotowania ofert w postępowaniach,
    • Wykształcenia wyższego,
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Ambitne i ciekawe zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk: