Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zamówień publicznych

MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIEDLCACH sp. z o.o.O firmie

MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIEDLCACH sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 26

Siedlce

Zakres obowiązków:

  • działania administracyjne związane z funkcjonowaniem działu
  • współpraca z działami wnioskującymi o realizację zamówienia
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z prowadzeniem procedury o udzielenie zamówienia publicznego
  • publikacja ogłoszeń dotyczących postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • publikacja postępowań na stronie internetowej Zamawiającego oraz na platformie zakupowej
  • koordynowanie prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą
  • prowadzenie postępowań w formie elektronicznej na platformie zakupowej: uzupełnianie dokumentacji, komunikacja z Wykonawcami, bieżąca współpraca z komisją przetargową
  • prowadzenie dokumentacji postępowań

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych w praktyce
  • udokumentowane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej
  • umiejętność efektywnej pracy w grupie
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne