Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICHO firmie

4 500‐5 000 zł brutto / mies.
  • Korsarzy 34
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH

Korsarzy 34

Szczecin

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i realizacja postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w trybie ustawy PZP
  • przygotowanie i realizacja sprawozdawczości z zakresu zamówień publicznych
  • odpowiedzialność za zachowanie zgodności realizowanych postępowań z wytycznymi instytucji zarządzających oraz innymi przepisami prawa krajowego i UE w zakresie prawa zamówień publicznych
  • koordynacja procedur związanych z udzielaniem zamówień podobnych i dodatkowych zgodnie z zapisami ustawy PZP, współpraca z komórkami merytorycznymi oraz Działem Finansowo-Księgowym dot. udzielania zamówień publicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia
  • przynajmniej 3-letni staż pracy związany z wykonywaniem obowiązków z zakresu zamówień publicznych w tym staż w jednostkach sektora finansów publicznych
  • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych i finansów publicznych
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność planowania i  analitycznego myślenia
  • sumienność, samodzielność w działaniu oraz komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • świadczenia pracownicze
  • możliwość  rozwoju i szkoleń
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zabytkowym obiekcie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy