Specjalista ds. Zamówień Publicznych/Tender Procurement Specialist

Drager Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w projektach przetargowych,

  • Wyszukiwanie informacji dot. przetargów z portfolio Firmy Dräger,

  • Prowadzenie zestawień przetargów, porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z postępowaniami przetargowymi,

  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej, cenowej, technicznej do postępowań przetargowych, zarządzanie katalogami wymienionych dokumentów,

  • Uaktualnianie wiedzy dot. zamówień publicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,

  • Minimum dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Wysoki poziom kultury osobistej, otwartość na zmiany

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia zatrudniającą ponad 13,000 pracowników w świecie, możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy. Przykładamy uwagę do planowania indywidualnej ścieżki rozwoju dla Ciebie oraz dopasowanego pakietu benefitów. Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Jako kandydatowi możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w pełnym wymiarze,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Indywidualna ścieżka rozwoju,

• Pakiet benefitów,

• Cotygodniowe witaminy w postaci dostępnych świeżych warzyw i owoców,

• Profesjonalne narzędzia pracy,

• Spotkania, wyjazdy integracyjne.