Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie pod względem formalno-prawnym postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi oraz regulacjami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne),
  • Co najmniej roczny staż pracy na stanowisku ds. zamówień publicznych lub innym, w którego zakresie była obsługa postępowań przetargowych,
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy oraz umiejętność obsługiwania elektronicznych platform do zamówień publicznych,
  • Umiejętność analizy oraz interpretacji i stosowania w praktyce przepisów prawnych, a także weryfikacji dokumentacji przetargowej,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności programów Word i Excel),
  • Predyspozycje osobowościowe: samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, sumienność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dodatkowym atutem będą ukończone szkolenia i studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • opiekę socjalną (w tym dofinansowania do wypoczynku),
  • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w stabilnej firmie, o silnej pozycji na rynku.

CV i list motywacyjny można również składać w sekretariacie spółki przy
ul. Grudziądzkiej 159 lub przysyłać e-mailem na adres: [email protected]

do dnia 05.03.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne