Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny MegrezO firmie

  • Edukacji 102
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez

Edukacji 102

Tychy

Megrez Sp. z o.o. – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach jest jedną z największych placówek medycznych w regionie. Udziela kompleksowych świadczeń medycznych na kilkunastu oddziałach szpitalnych oraz w zakładach diagnostycznych. Priorytetem dla Szpitala jest najlepsza jakość opieki nad pacjentem oraz wysokie standardy organizacyjne, co potwierdza akredytacja Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i certyfikacja ISO.

Poszukujemy obecnie Specjalisty ds. zamówień publicznych, który dołączy do naszego zespołu i będzie tworzyć z nami nowoczesną i zachowująca wysokie standardy placówkę medyczną.

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań w celu udzielania zamówień publicznych zgodzie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi regulacjami obowiązującym w Spółce;
  • prowadzenie rejestru zamówień publicznych i rejestru umów;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przyjętymi standardami;
  • opracowywanie i publikowanie ogłoszeń;
  • tworzenie rocznych planów i raportów w zakresie zamówień publicznych realizowanych w Spółce;
  • prowadzenie całości korespondencji zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi regulacjami obowiązującymi w Spółce;
  • bieżące współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki w sprawach związanych z postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych;
  • organizowanie instruktażu komórkom organizacyjnym Spółki w zakresie stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • przygotowywanie projektów odpowiedzi na zapytania wykonawców, udzielanie im informacji i wyjaśnień;
  • udział w pracach komisji przetargowych;
  • bieżąca analiza i interpretacja obowiązujących przepisów prawa i orzecznictwa w zakresie niezbędnych do właściwego realizowania zadań przez dział.

Nasz idealny kandydat:

  • ma wykształcenie wyższe – warunek konieczny;
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych lub ubieganiem się o zamówienia publiczne – warunek konieczny;
  • swobodnie posługuje się pakietem Microsoft Office;
  • charakteryzuje go sumienność, odpowiedzialność, umiejętności organizacyjne i rozwinięte myślenie analityczne;
  • jest komunikatywny i dobrze odnajduje się w pracy zespołowej.
  • chętnie się uczy i stale poszerza swoja wiedzę.

Oto co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Czas pracy zgodny ze standardami obowiązującymi w jednostkach służby zdrowia,  w wymiarze 37 godz. 55 min. tygodniowo – w piątki pracujemy tylko do 13!
  • Benefity pozapłacowe: karnet Multisport, dofinansowanie kształcenia, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
  • Współpracę ze zgranym i przyjaznym zespołem w dobrej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej placówce medycznej, będącej jednym z większych szpitali w regionie

Zapraszamy do składania aplikacji!

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne