Specjalista ds. zamówień publicznych w Biurze Zamówień Publicznych Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

Rakowiecka 4

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obowiązków wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych oraz procedur wewnętrznych PIG-PIB;
  • przygotowanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego poniżej i powyżej 130 000 zł;
  • wsparcie komórek organizacyjnych PIG-PIB (w tym świadczenie pomocy przy sporządzaniu opisu przedmiotu zamówienia) w zakresie zamówień publicznych;
  • śledzenie zmian w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych oraz samokształcenie się w tym zakresie;
  • wykonywanie innych zdań związanych z zamówieniami publicznymi zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie prawo, administracja, ekonomia);
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej roczne doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań ;
  • po stronie Zamawiającego;
  • znajomość ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ;
  • i wydanych do niej rozporządzeń, orzecznictw Krajowej Izby Odwoławczej oraz przepisów Kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych;
  • znajomość obsługi pakietu Office (Word, Excel);
  • mile widziane doświadczenie w pracach komisji przetargowych w charakterze sekretarza komisji lub przewodniczącego komisji;
  • mile widziane znajomość systemu informacji prawnej LEX;
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • wynagrodzenie oparte o przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy PIG-PIB;
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 6-10);
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe w PZU oraz karta Multisport);
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie grupowe w PZU
  • karta Multisport

Metoda dostarczenia dokumentów

  • email

    z tytułem: "Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych"

    [email protected]
  • pocztą

    Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy ul. Rakowiecka 4 00-975 Warszawa

    Dział Spraw Personalnych

    z dopiskiem: "Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych " z podaniem imienia i nazwiska w lewym górnym rogu.

  • osobiście

    w kancelarii ogólnej, pokój nr 1 w godz. 08:15 – 16:15 w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych" z podaniem imienia i nazwiska w lewym górnym rogu.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie ze wzorem na końcu ogłoszenia;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje
  • i doświadczenie w pracy zawodowej;
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych.

Inne informacje:

  • kandydaci są proszeni o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej;
  • wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać;
  • po zakończeniu procesu rekrutacji dokumenty złożone przez kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni, zostaną komisyjnie zniszczone;
  • zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami;
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 45 92 313 lub 505 001 997;
  • dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły do Działu Spraw Personalnych w terminie ustalonym w ogłoszeniu.

Dyrektor Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego ogłasza konkurs na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych w Biurze Zamówień Publicznych Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa

Specjalista ds. zamówień publicznych w Biurze Zamówień Publicznych Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego, Rakowiecka 4, Mokotów, Warszawa