Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.O firmie

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.

Equator II

Warszawa

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. należy do niemieckiej Grupy SCHÜßLER – PLAN, która zatrudniając 900 pracowników w 20 biurach w Niemczech i w Polsce, oraz wykonując wymagające zadania w zakresie projektowania i zarządzania w budownictwie, w tym m.in. w zakresie konstrukcji inżynierskich oraz budownictwie infrastrukturalnym należy do grupy wiodących biur inżynieryjnych.

W celu wzmocnienia naszego zespołu do biura w Warszawie poszukujemy

Specjalisty ds. Zamówień Publicznych

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Przegląd rynku oraz analiza informacji
    o ogłoszonych postępowaniach przetargowych pod kątem możliwości ofertowych Spółki.
  • Kompleksowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej, zbieranie informacji cenowych, kompletowanie dokumentów, przygotowywanie ofert, prowadzenie uzgodnień oraz negocjacji
    z inwestorami, aż do etapu podpisania umowy
    pod kątem ich zgodności z Ustawą PZP oraz procedurami wewnętrznymi Spółki.
  • Aktywny udział w procesie ofertowania.
  • Sporządzanie zestawień i prowadzenie analiz dotyczących składanych ofert.
  • Bieżąca współpraca z działem projektowym
    i działem prawnym.
  • Prowadzenie bieżących działań marketingowych Spółki.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy
    na podobnym stanowisku – warunek konieczny.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Kursy/studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych – będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży usług projektowych
    lub w branży budowlanej – będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Zdolności analityczne.
  • Dobra organizacja pracy.

Chcielibyśmy skorzystać z Państwa wiedzy i doświadczenia, które może pomóc w kształtowaniu naszej firmy i inicjowaniu przyszłych zmian. W zamian za to możecie Państwo oczekiwać zróżnicowanego środowiska pracy opartego na partnerstwie i otwartości, szkoleń zawodowych, zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta Multisport, owocowe dni, sala gimnastyczna, lekcje j. niemieckiego) oraz możliwości przyłączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „Specjalista ds. Zamówień Publicznych".

Prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie, przez Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. (al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa) dla celów rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. (al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby firmy Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 5 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.“

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy