Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

ZARZĄD PAŁACU KULTURY I NAUKI sp. z o.o.O firmie

ZARZĄD PAŁACU KULTURY I NAUKI sp. z o.o.

plac Defilad 1

Warszawa

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową: http://pkin.pl/

ZPKiN sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • kontynuowanie dotychczasowych oraz prowadzenie nowych spraw z zakresu prawa zamówień publicznych,
  • koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień publicznych, tj. działań dotyczących przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych, obsługa komisji przetargowych prowadzących postępowania o udzielenie zamówień publicznych, przygotowywanie projektów przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia z zakresu zamówień publicznych, nadzorowanie i współpraca z komórkami organizacyjnymi dotycząca udzielenia zamówień publicznych, których wartość nie przekracza kwoty poniżej progu ustawowego,
  • realizacja wszystkich innych zadań niewskazanych powyżej, a zleconych w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę a także inne, szczególne zadania zlecone przez Zarząd Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane  prawnicze,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w dynamicznym, ciekawym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet socjalny.

Oferty (CV) należy składać drogą elektroniczną poprzez przycisk " Aplikuj teraz".

Do CV należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nieumieszczenie powyższej klauzuli spowoduje, iż nie będą Państwo mogli wziąć udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy