Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Muzeum Narodowe w WarszawieO firmie

Muzeum Narodowe w Warszawie

Aleje Jerozolimskie 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i prowadzenie przy współudziale zespołów merytorycznych postępowań oraz udział w pracach komisji przetargowych oraz ich obsługa biurowo-organizacyjna.

  • Prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi postępowaniami, przygotowywanie projektów umów, opinii w zakresie prowadzonego postępowania oraz aktów wewnętrznych MNW.

  • Przygotowanie pism i wystąpień do właściwych instytucji kontrolujących oraz audytujących przebieg postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej dotyczącej zamówień publicznych.

  • Sporządzanie i publikowanie sprawozdań i raportów.

  • Prowadzenie rejestrów zamówień publicznych.

  • Archiwizacja dokumentów dot. zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych, w tym co najmniej 2-letnie w zakresie przygotowania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiającego

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawnicze, ekonomiczne lub administracyjne)

  • Znajomość przepisów prawa zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych na podstawie ustawy PZP

  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym

  • Sumienność w wykonywania obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz pracy pod presją czasu

  • dodatkowy atutem będzie znajomość platformy e-zamówienia oraz ukończone kursy i szkolenia z zakresu stosowania ustawy PZP.

To oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;

  • udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW;

  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny MNW

  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNW).

Prosimy o przesyłanie aplikacji do dn. 20.05.2021r

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2021/04/zamówienia/MNW”