Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

PKP S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie wniosków zakupowych, projektów uchwał oraz umów

  • udział w tworzeniu planu zakupów oraz sprawozdań

  • udział w tworzeniu wzorów dokumentów i opracowywaniu projektów zmian wewnętrznych procedur

  • sporządzanie pism i opinii w zakresie procedur dotyczących udzielania zamówień

  • obsługa elektronicznych narzędzi zakupowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja)

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do tej ustawy

  • 2 lata doświadczenia w zakresie stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych

  • rzetelność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności

  • samodzielność w działaniu i analityczne myślenie

  • zdolności interpersonalne i organizacyjne

  • biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobrą lokalizację miejsca pracy

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników