Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie, przy wsparciu merytorycznym jednostek i komórek organizacyjnych Spółki, postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym w szczególności sporządzanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia postępowań w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wewnętrzne regulacje,

  • udział w pracach komisji przetargowych w tym ocenę formalno-prawną ofert złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,

  • udzielanie wyjaśnień podmiotom dokonującym kontroli przeprowadzonych przez Spółkę postępowań o udzielenie zamówień publicznych,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań i analiz dotyczących zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (prawnicze, ekonomiczne, administracyjne, techniczne, logistyczne),

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych (preferowane po stronie zamawiającego),

  • kursy, szkolenia lub studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych,

  • znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych i umiejętności interpretacji tych przepisów,

  • umiejętność obsługi programów: MS Word, Ms Excel, aplikacji prawniczych typu LEX na poziomie dobrym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • darmowe przejazdy całą komunikacją miejską,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,

  • podwyższone do 2% wpłaty do PPK,

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Biura Utrzymania Infrastruktury jako: SPECJALISTA DS. TOROWISK

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – przyjedź do nas.

Na Twoje CV czekamy do 13.06.2021 r.