Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

KRAJOWY INSTYTUT MEDIÓWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

KRAJOWY INSTYTUT MEDIÓW

Wiktorska 63

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i prowadzenie planu zamówień publicznych i planu postępowań;
  • uzyskanie dodatkowych informacji od wnioskodawcy w celu przygotowania projektu dokumentacji m.in. opisu przedmiotu zamówienia, OPiW, SWZ, zaproszenia do negocjacji, wzoru umowy
  • przygotowywanie projektu dokumentacji dot. postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w tym postępowań na dostawy i usługi badawcze (art. 11 ust. 5 pkt 1 ustawy PZP)
  • prowadzenie zgodnie z przepisami prawa postępowań w ww. zakresie, po uzyskaniu zatwierdzenia dokumentacji przez osoby upoważnione
  • realizacja procesów zakupowych przy korzystaniu z platformy zakupowej
  • bieżące prowadzenie i archiwizacja dokumentacji
  • opracowywanie projektów zarządzeń dotyczących procesu udzielania zamówień publicznych
  • udział w pracach komisji przetargowej, w tym organizacja prac komisji od strony organizacyjno-technicznej
  • opiniowanie dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami przez innych pracowników pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, obowiązujących wytycznych oraz regulacji wewnętrznych
  • wsparcie pracowników merytorycznych w zakresie wyjaśnienia przepisów ustawy PZP
  • sporządzenia analizy potrzeb i wymagań, monitorowania umów
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu zamówień publicznych
  • prowadzenie rejestru toczących się i zakończonych postępowań oraz udział w sporządzeniu sprawozdań z udzielonych zamówień
  • przygotowanie propozycji odpowiedzi na odwołanie i udział w postępowaniach odwoławczych przez Krajową Izbą Odwoławczą w zakresie dotyczącym prowadzonych postępowań

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych po stronie zamawiającego
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość MS Excel, Word
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, współpraca w zespole oraz z klientem
  • umiejętność dzielenia się wiedzą
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

O nas

Krajowy Instytut Mediów jest podmiotem publicznym, niezależnym od nadawców i firm komercyjnych. Został powołany w celu poprawy jakości pomiaru mediów, wprowadzania innowacji technologicznych oraz promowania dobrych praktyk w obszarze mediów elektronicznych.

Zadaniem Krajowego Instytutu Mediów jest zrozumienie i opisanie zwyczajów związanych z korzystaniem z mediów. Szczególnie ważne jest dla nas pogłębienie wiedzy o tym, jak mieszkańcy Polski oglądają telewizję, słuchają radia i korzystają z Internetu oraz jakie urządzenia do odbioru mediów mają w domach.

Specjalista ds. Zamówień Publicznych, Wiktorska 63, Warszawa