Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie dokumentacji postępowań, w tym: przygotowywanie SWZ, przygotowywanie odpowiedzi na pytania potencjalnych wykonawców, weryfikacja i ocena złożonych ofert, przygotowywanie ewentualnych wezwań do wyjaśnień/uzupełnienia dokumentów złożonych wraz z ofertami przez wykonawców, przygotowywanie informacji o wyborze lub odrzuceniu wykonawcy/oferty, sporządzanie protokołów z postępowania oraz prowadzenie postępowań w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych

  • Udział w pracach komisji przetargowej w ramach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego

  • Zapewnienie prawidłowego przygotowania i przeprowadzenia postępowania prowadzonego na podstawie Regulaminu udzielania zamówień o wartości nieprzekraczającej równowartości 130 000 zł netto

  • Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowania dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania (m.in. weryfikacja: opisu przedmiotu zamówienia, wniosku o wszczęcie postępowania, sposobu ustalenia wartości szacunkowej, wzoru umowy) zgodnie z ustawą PZP lub Regulaminem udzielania zamówień

  • Analiza rynku potencjalnych dostawców pod kątem zaspokojenia potrzeb zakupowych, śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen

  • Raportowanie w zakresie prowadzonych postępowań oraz prowadzenie rejestrów zamówień publicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań na podstawie ustawy PZP (w tym, konieczność posiadania doświadczenia w prowadzeniu postępowań na podstawie ustawy PZP obowiązującej od stycznia br.)

  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, Kodeksu cywilnego

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, szczególnie MS Excel

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę

  • Skrupulatność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość branży IT

  • Umiejętność obsługi Platformy e-Zamówienia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyc się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną –my dofinansujemy Twój karnet sportowy

  • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK

  • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów