Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Moris-Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zgodne z ww. stanowiskiem

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie – mile widziane wykształcenie prawnicze

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa zamówień publicznych i prawa cywilnego

  • bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows (pakiet MS Office)

  • mile widziana znajomość branży budowlanej

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia zawodowe

  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju zawodowego

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej (hale widowisko-sportowe, baseny, stadiony).

Przewiń do profilu firmy