Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

CloudiMed Sp. z o.o.

Aleja Wilanowska 313

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych Klientów w zakresie kompleksowej obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

  • Współpraca z Kontrahentami.

  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych pod kątem ogłoszeń dotyczących usług i dostaw w zakresie IT dla podmiotów medycznych.

  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej.

  • Tworzenie ofert przetargowych.

  • Kontrola zgodności oferowanych cen z polityką firmy.

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej postępowań z Zamawiającym.

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz terminowe złożenie oferty.

  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej.

  • Koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów.

  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zamówień publicznych.

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do tej ustawy.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Znajomość problematyki dotyczącej przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Zatrudnienie w dogodnej formie (umowa o pracę, B2B).

  • Zadaniowy system czasu pracy.

  • Dofinansowanie aktywności sportowych.

  • Szkolenia i dostęp do zasobów biblioteki firmowej.

  • Spotkania szkoleniowo-integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • zadaniowy czas pracy

W skrócie praca w CloudiMed to:

  • udział w ciekawych projektach informatycznych,

  • możliwość rozwoju i wsparcia informatyzacji polskiej służby zdrowia oraz telemedycyny,

  • dostęp do nowinek technologicznych wykorzystywanych we współczesnej służbie zdrowia,

  • realny wpływ na usprawnienie i poprawę jakości obsługi pacjenta w naszym kraju,

  • świetna atmosfera pracy w zgranym zespole.

Stawiamy na relacje, słuchamy się wzajemnie, jemy wspólne obiady, pijemy razem wino.

Jeśli dla Ciebie też ważne są relacje międzyludzkie, wzajemny szacunek i uczciwość to idealnie wpisujesz się w naszą organizację!

Przewiń do profilu firmy