Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PAN

Adolfa Pawińskiego 5B

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień na podstawie Prawo zamówień publicznych oraz na podstawie wewnętrznego Regulaminu udzielania zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane, także w ramach projektów współfinansowanych ze środków UE, w szczególności:

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej i prowadzenie postępowań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi w sprawach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań;

  • przygotowywanie i przekazywanie do publikacji ogłoszeń Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich oraz publikacja postępowań na platformie zakupowej i na stronie internetowej Instytutu;

  • udział w pracach Komisji przetargowej;

  • prowadzenie korespondencji z Wykonawcami;

  • sprawowanie kontroli nad formalno-prawną prawidłowością dokumentów w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego;

  • prowadzenie ewidencji zamówień, przygotowywanie sprawozdań oraz planów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe; mile widziane z zakresu Prawa, Administracji lub podyplomowe z zakresu zamówień publicznych;

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z praktycznym stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych po stronie zamawiającego;

  • bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym aktów wykonawczych;

  • umiejętność tworzenia dokumentacji w postępowaniach o udzielenie zamówienia;

  • kompetentność w rozwiązywaniu problemów i elastyczność w proponowanych rozwiązaniach;

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność redagowania pism;

  • biegła obsługa pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programów Excel i Word;

  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • okres próbny, a następnie na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,

  • wynagrodzenie: do uzgodnienia, dodatek za wieloletnią pracę oraz premia uznaniowa po okresie próbnym lub premia uznaniowa przy umowie na czas nieokreślony;

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego;

  • szeroki pakiet socjalny;

  • możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia;

  • dofinansowanie do wakacji pracowników oraz ich dzieci („wczasy pod gruszą”).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

CV proszę przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że nawiążemy kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Nasz Instytut został utworzony 69 lat temu. Rozwijamy nauki inżynieryjno-techniczne, prowadzimy badania naukowe na najwyższym poziomie a także wspieramy inicjatywy dotyczące transferu technologii. Zaangażowanie i pasja naszych pracowników, prowadzenie dużej liczby międzynarodowych projektów naukowych oraz bogate doświadczenie w kształceniu doktorantów sprawiają, że Instytut zaliczany jest do wiodących placówek naukowych w Europie.

Przewiń do profilu firmy