Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Instytut Matematyczny PAN

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,

  • udział w pracach komisji przetargowych,

  • sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji postępowań,

  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów,

  • współpraca z działami merytorycznymi przy przygotowaniu i organizacji postępowań,

  • wsparcie prawne dla działów merytorycznych prowadzących postępowania zakupowe wyłączone spod reżimu PZP,

  • weryfikowanie i opiniowanie poprawności legalnej dokumentacji postępowań prowadzonych na podstawie przepisów o wyłączeniach spod reżimu ustawy PZP,

  • przygotowywanie sprawozdań i analiz dotyczących zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ,

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lata w jednostce sektora finansów publicznych,

  • doskonała znajomość aktualnego stanu prawnego w zakresie zamówień publicznych,

  • doświadczenie w korzystaniu z platform zakupowych,

  • dobra znajomość prawa cywilnego,

  • najwyższe standardy etyczne,

  • rzetelność i odpowiedzialność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem,

  • komunikatywność i umiejętność konstruktywnej współpracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet medyczny,

  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV z informacjami o spełnieniu wymagań i podkreśleniem przydatnych kompetencji wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie ze wzorem na końcu ogłoszenia.

Dokumenty prosimy przesyłać w terminie do dnia 22.08.2022 r.

Jednocześnie Instytut informuje, że oferty bez listu motywacyjnego i właściwego CV nie będą rozpatrywane.

Instytut Matematyczny PAN poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych.

Przewiń do profilu firmy