Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

TK Biotech Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedstawiciel czołowych międzynarodowych firm reprezentujących najnowsze technologie w biologii molekularnej, genetyce, diagnostyce, IVF i in.

poszukuje kandydata/kandydatki do pracy w na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • monitorowanie i wyszukiwanie postępowań przetargowych, zapytań ofertowych
  • weryfikacja dokumentacji SIWZ
  • przygotowywanie i wysyłka ofert przetargowych, składanie wyjaśnień, zadawanie pytań do postępowań
  • monitorowanie wyników postępowań przetargowych
  • weryfikacja umów / aneksów / wniosków
  • prowadzenie rejestru i archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie i wysyłanie powiadomień o wprowadzonych na rynek polski wyrobach medycznych
  • kontrola ważności dokumentów firmowych oraz składanie wniosków o wydanie zaświadczeń (KRK, US, ZUS)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excell)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, systematyczność i skrupulatność
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • wykształcenie biologiczne mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • zamieszkanie w Warszawie

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności i wiedzy
  • opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy