Specjalista ds. zamówień publicznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-05
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-08-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży medycznej:

    Nr ref.: /92/07/2018/DS/22578
    Warszawa
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet benefitów
    • system premiowy
    zadania
    • identyfikowanie i monitorowanie ofert przetargowych w sektorze medycznym
    • kompleksowe przygotowanie dokumentacji przetargowej
    • monitorowanie procesu składania ofert, weryfikacja ich kompletności oraz poprawności
    • współpraca z Działem Sprzedaży podczas przygotowywania ofert przetargowych
    • kontrola i archiwizacja przetargów
    oczekujemy
    • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy z przetargami
    • wykształcenia wyższego
    • znajomości programu Excel na poziomie bardzo dobrym
    • komunikatywna znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
    • znajomość ustawy o Prawie Zamówień Publicznych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47