Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych / Zakupów

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz regulaminem wewnętrznym;

  • Przygotowywanie/weryfikacja i akceptacja wniosków o uruchomienie postępowań zakupowych lub innych dokumentów rozpoczynających proces zakupowy;

  • Udział w pracach komisji przetargowych/zespołach zakupowych;

  • Współpraca z zespołami merytorycznymi przy przygotowaniu i organizacji postępowań, w tym postępowań do 130 000 zł, w szczególności wsparcie w zakresie: weryfikacji opisów przedmiotu zamówienia, szacowania wartości przedmiotu zamówienia, określania kryteriów oceny oferty, warunków udziału w postępowaniu oraz istotnych postanowień umowy;

  • Koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów;

  • Sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji postępowań;

  • Raportowanie w zakresie prowadzonych postępowań i ich ewidencja;

  • Analiza rynku potencjalnych dostawców pod kątem zaspokojenia potrzeb zakupowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, zarządzanie);

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze zamówień publicznych po stronie Zamawiającego, uzyskane w ciągu ostatnich 4 lat, w tym doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowych dla zróżnicowanych obszarów zamówień;

  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz znajomość innych aktów prawnych regulujących zagadnienia zamówień publicznych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi platform zakupowych;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy, w tym terminowa realizacja wyznaczonych zadań;

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość branży IT oraz doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu postępowań z obszaru IT;

  • Doświadczenie w opracowywaniu planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych;

  • Ukończone szkolenia z zakresu stosowania ustawy PZP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

Przewiń do profilu firmy