Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

"ZIELONOGÓRSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA" sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

        ul. Zjednoczenia 110A w Zielonej Górze 65-120, oferuje pracę na stanowisku:

Zakres zadań obejmuje w szczególności:

  • przygotowywanie i prowadzenie procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,  „Regulaminem udzielania zamówień”  oraz innymi wewnętrznymi zarządzeniami i regulaminami,
  • szacowanie wartości zamówień,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowych w tym  SIWZ, publikacja ogłoszeń, prowadzenie pozostałej dokumentacji związanej z postępowaniami,
  • przygotowywanie umów z wyłonionymi Wykonawcami,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • prowadzenie rejestrów postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, rejestrów umów, sprawozdań z prowadzonych postępowań,
  • udział w przygotowywaniu projektów regulaminów wewnętrznych i ich aktualizacja,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki, w tym wydziałami i działami,
  • wykonywanie innych czynności wynikających z obowiązków Działu Logistyki i Administracji.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze procesu zamówień publicznych po stronie Zamawiającego,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Word, Excel,
  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

Wymagania dodatkowe  /dokumenty i oświadczenia/:

  • życiorys/CV i list motywacyjny zawierający klauzule – oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych oraz oświadczenie do rekrutacji bieżącej wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

Wymiar etatu: pełny.

Wynagrodzenie za pracę - negocjowane indywidualnie.

Termin składania dokumentów:

  • do  dnia 13 grudnia  2020 r.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać przez przycisk Aplikuj teraz, w siedzibie Spółki „Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. ul. Zjednoczenia 110A, 65-120 Zielona Góra – osobiście  lub korespondencją pocztową w kopercie z dopiskiem „oferta pracy – Specjalista ds. Zamówień Publicznych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy