Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień/Sprzedawca części

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912370"
    Nasz stały Klient, producent i dystrybutor części zamiennych do aut osobowych i dostawczych poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Niepołomice » małopolskie
    Opis stanowiska:
    • analiza zasobów magazynowych i planowanie zakupów w branży części zamiennych
    • monitorowanie i kontrola zamówień u dostawców
    • wprowadzanie kartotek towarowych
    • analizowanie wyników sprzedaży i rotacji towarów firmy
    • współodpowiedzialność za dobór gamy produktów o najkorzystniejszym stosunku jakość-cena
    • rozpoznawanie rynku dostawców, prowadzenie badań rynku
    • wdrażanie nowych produktów do oferty
    Wymagania:
    • bardzo dobra znajomość branży części zamiennych
    • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w hurtowni/sklepie
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office (Excel)
    • dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w powierzane obowiązki
    • pasja i dynamika w działaniu
    Oferujemy:
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i zmienne
    • pakiet świadczeń pozapłacowych
    • realny wpływ na kształt strategii sprzedażowej firmy
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkoleń
    • umowę o pracę na pełny etat
    • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole specjalistów i pasjonatów motoryzacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    aneta.nowak@workexpress.pl
    Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.