Ta oferta pracy jest nieaktualna od 928 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień/Sprzedawca części

  • Niepołomice, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912370"
Nasz stały Klient, producent i dystrybutor części zamiennych do aut osobowych i dostawczych poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Niepołomice » małopolskie
Opis stanowiska:
  • analiza zasobów magazynowych i planowanie zakupów w branży części zamiennych
  • monitorowanie i kontrola zamówień u dostawców
  • wprowadzanie kartotek towarowych
  • analizowanie wyników sprzedaży i rotacji towarów firmy
  • współodpowiedzialność za dobór gamy produktów o najkorzystniejszym stosunku jakość-cena
  • rozpoznawanie rynku dostawców, prowadzenie badań rynku
  • wdrażanie nowych produktów do oferty
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość branży części zamiennych
  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w hurtowni/sklepie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office (Excel)
  • dokładność, skrupulatność i zaangażowanie w powierzane obowiązki
  • pasja i dynamika w działaniu
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i zmienne
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • realny wpływ na kształt strategii sprzedażowej firmy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkoleń
  • umowę o pracę na pełny etat
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole specjalistów i pasjonatów motoryzacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

aneta.nowak@workexpress.pl
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.