Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zamówień w Dziale R&D

Zignago Vetro Polska S.A.

Osadnicza 8

Trąbki (pow. garwoliński)

Twój zakres obowiązków

  • Wysyłanie zapytań ofertowych i ich ocena pod kątem możliwości dostawcy, kosztów i terminów dostaw.

  • Przekazywanie zamówień do Działu Zakupów do realizacji.

  • Wystawianie wniosków inwestycyjnych i wymaganych dokumentów przy zakupie części.

  • Ciągłe monitorowanie statusu zamówień u wszystkich dostawców, ustalanie priorytetów i zmian terminów dostaw w oparciu o plan produkcji.

  • Pilnowanie terminowości dostaw, a w przypadku opóźnień informowanie na bieżąco w Dział Planowania i Kosztorysowania.

  • Poszukiwanie, testowanie i ocena dostawców.

  • Sprawdzanie statusu zdefiniowanych korekt i działań odnoszących się do części formujących i projektu wyrobu dla planowanych produkcji.

  • Uczestnictwo w naradach produkcyjnych i przekazywanie informacji z narad do Działu Rozwoju Produktu.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Zamówień lub w Dziale Technicznym.

  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowane wyższe techniczne

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego.

  • Znajomość pakiet Ms Office.

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP bądź innym systemem ERP.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny.

Mile widziane

  • Znajomość programu AutoCAD.

  • Znajomość języka włoskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole.

  • Szkolenia rozwojowe oraz kursy językowe.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Atrakcyjny program socjalny m.in. wczasy pod gruszą, talony świąteczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych. Należąca do włoskiego holdingu huta specjalizuje się w produkcji i zdobieniu opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Przewiń do profilu firmy