Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień

Somfy Sp. z.o.oO firmie

Somfy Sp. z.o.o

Marywilska 34

Warszawa

Cały świat dąży do bezpiecznego, zdrowego i przyjaznego środowiska dla siebie oraz swoich bliskich, dlatego Somfy tworzy innowacyjne rozwiązania dla domów i budynków w trzech obszarach: komfort i dobre samopoczucie niezależnie od wieku, bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz oszczędność energii. Nasze rozwiązania znacząco zmniejszają zużycie energii w budynkach, przyczyniając się do zmniejszenia globalnego śladu węglowego. Dokładamy wszelkich starań, aby te innowacje były dostępne dla jak największej liczby osób poprzez spółki zależne, prowadzące działalność na pięciu kontynentach oraz poprzez uzupełniające się portfolio marek. Reprezentacja w poszczególnych krajach pozwala nam dostosować nasze produkty i usługi do potrzeb klientów na każdym rynku oraz zapewnić ich najwyższą jakość. Dzięki temu Somfy przyczynia się również do rozwoju swoich klientów i partnerów, nieustannie starając się oferować im nowoczesne produkty i usługi.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień klientów (rejestracja w systemie, kontrola cen, wyjaśnianie nieścisłości, wystawianie korekt cenowych i z tytułu zwrotu towaru, weryfikacja zablokowanych zamówień, monitorowanie statusu realizacji zamówień na wszystkich etapach)
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych klientów w systemie CRM
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji akcji promocyjnych
  • Współpraca z centrum logistycznym w zakresie realizacji zamówień i reklamacji logistycznych klientów
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz współpraca z działem księgowości w zakresie obsługi raportów kasowych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość procesów logistycznych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Dokładność, systematyczność i zaangażowanie
  • Zdolności analityczne i numeryczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemów ERP, CRM
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, profesjonalne szkolenia
  • Pracę w wyspecjalizowanej, dynamicznej i wiodącej na rynku polskim firmie
  • Możliwość otrzymania dodatkowych profitów zależnych od realizowanych celów i zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość łączenia pracy z biura i pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze w Warszawie - https://www.somfy.pl/wsparcie/happy-home
Bardzo proszę o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez SOMFY sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista Telesales”
Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie do CV także poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych przez SOMFY sp.  o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy