Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień

AUREUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 3003 900 brutto / mies.
  • Węgierska Górka (pow. żywiecki)

    Węgierska Górka (pow. żywiecki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie rzetelnej obsługi procesów zakupowych (rejestracja w systemie nowych dostawców, wprowadzanie faktur zakupowych, specyfikacji produktowej, weryfikacja cen zakupu)

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi zamówień klientów (rejestracja w systemie, kontrola cen, wyjaśnianie nieścisłości, wystawianie korekt cenowych i z tytułu zwrotu towaru, weryfikacja zablokowanych zamówień, monitorowanie statusu realizacji zamówień na wszystkich etapach)

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych klientów w systemie CRM

  • Współpraca z działem sprzedaży

  • Współpraca z pracownikami magazynu w zakresie realizacji zamówień

  • Monitorowanie realizacji zamówień w potwierdzonych terminach (backorders)

  • Obsługa drukarki fiskalnej oraz współpraca z działem księgowości w zakresie raportów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i Word

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność

  • Wielozadaniowość

  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym

  • Kreatywność i rzetelność

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy

  • Bardzo dobra atmosfera pracy w profesjonalnym zespole

AUREUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aureus Polska Sp. z o.o. została założona w 2004 r. i jest dziś jednym z największych importerów chemii domowej i kosmetyków w Polsce.

Kim jesteśmy? Zajmujemy się zakupem i sprzedażą ogólnoświatowych marek jak Persil, Vanish, Ariel, Cif, Adidas. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych w Polsce oraz w całej Europie, współpracujemy z kluczowymi dystrybutorami, stale rozwijając sieć odbiorców. Nasze portfolio zasilają również marki własne Smart Wash – środki piorące, Ardor – odświeżacze powietrza, GEM – pochłaniacze wilgoci. Jesteśmy rodzinną firmą, profesjonalny zespół pracuje w atmosferze wzajemnego wsparcia. Charakteryzuje nas wysoka kultura pracy oraz szczere zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki.

Przewiń do profilu firmy