Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień z j. niderlandzkim

CPL Jobs .

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, outsourcingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na telefony i e-maile od Partnerów i Klientów końcowych zgodnie z SLA/KPI/ odpowiednim procesem;

  • Zarządzanie portfelem zamówień w systemie ERP (Oracle) oraz praca w systemie CRM (Salesforce);

  • Administrowanie dokumentacją związaną z zamówieniami;

  • Dbanie o prawidłową wycenę zamówień;

  • Monitorowanie terminów płatności oraz weryfikowanie statusu limitu kredytowego klientów;

  • Wsparcie działu wysyłki/logistyki w zakresie terminowych dostaw.

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2) i niderlandzkiego (C1);

  • Umiejętność zarządzania czasem;

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Umiejętności analityczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy hybrydowej lub w pełni zdalnej;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Karta sportowa;

  • Plan emerytalny;

  • Szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

CPL Jobs .

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Przewiń do profilu firmy