Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień/zakupów

Sarivo Infrastruktura sp. z o.o.

Christo Botewa 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i analiza ofert podwykonawców, dostawców z branży budowlanej

  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami z branży budowlanej

  • współpraca z kierownictwem na budowie

  • tworzenie, zawieranie zleceń i umów w porozumieniu z działem prawnym

  • utrzymanie dobrych relacji z kluczowymi podwykonawcami/dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja drogowa)

  • Doświadczenie na stanowisku o takim samym lub zbliżonym zakresie zadań

  • Umiejętność sprawnego komunikowania się w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia

  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych

O nas

Spółka SARIVO INFRASTRUKTURA to prawie 20 lat doświadczenia w branży drogowej, wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno‑techniczna oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Nasi klienci mogą liczyć na terminowość, dostarczenie niezawodnych rozwiązań oraz wysoką jakość wykonywanych prac.

Kompleksowa budowa i remonty dróg, parkingów oraz ciągów pieszych wraz z infrastrukturą towarzyszącą, a także specjalistyczne roboty asfaltowe przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu były od zawsze głównym zakresem naszej działalności.