Specjalista ds. zamówień (zamówienia publiczne, projekty unijne)

ENSEMBLE3 sp. z o. o.

6 00010 000 brutto / mies.
  • Wólczyńska 133, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wólczyńska 133

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy związane z zakupami towarów i usług realizowanymi w Spółce, w tym dobór właściwej procedury, przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz wymaganej sprawozdawczość w tym zakresie.

  • Dla zakupów finansowanych z projektów: weryfikacja zgodności procedur z wymaganiami grantodawców

  • Przygotowywanie i prowadzenie procedur o udzielenie zamówień zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz wewnętrznym Regulaminem udzielania zamówień

  • Realizacja obowiązków wynikających z ustawy PZP oraz procedur wewnętrznych: opracowanie planów zamówień, prowadzenie rejestru postępowań i rejestru umów, szacowanie wartości zamówień, przygotowanie dokumentacji przetargowych, w tym SIWZ, publikacja ogłoszeń, prowadzenie pozostałej dokumentacji związanej z postępowaniami, udział w pracach komisji przetargowych, przygotowywanie umów z wybranymi Wykonawcami, sporządzanie sprawozdań i archiwizacja dokumentacji postępowań.

  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie prowadzonych postępowań

  • Nadzór nad prawidłowością realizowania przepisów ustawy PZP oraz merytoryczny nadzór nad poprawnością interpretacji przepisów w zakresie zamówień publicznych.

  • Nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji sporządzonej w postępowaniu o zamówienie publiczne.

  • Udział w aktualizacji wewnętrznych procedur Spółki zgodnie z nowelizacjami przepisów dotyczących PZP.

  • Przygotowywanie formalne ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe lub przetargi ogłaszane przez inne podmioty (Spółka w charakterze Wykonawcy).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z obsługą zamówień finansowanych poprzez projekty unijne.

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych.

  • Wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej.

  • Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe przy obsłudze procesów zamówień publicznych po stronie Zamawiającego, w szczególności postępowań powyżej 30 000 Euro.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie).

  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych.

  • Niekaralność - brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Word i Excel).

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Lojalność, skrupulatność i odpowiedzialność za zlecone zadania

  • Samodzielność w działaniu, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

  • Asertywność i umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Spółka Ensemble3 Sp. z.o.o to nowopowstałe Centrum Doskonałości w zakresie nanofotoniki, zaawansowanych materiałów i nowoczesnych technologii, opartych na wzroście kryształów, zlokalizowane w Warszawie. Centrum powstało i działa we współpracy z partnerami z kraju i zagranicy w ramach Programu Teaming for Excellence finansowanego przez Komisję Europejską oraz Programu Międzynarodowych Agend Badawczych finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Centrum pracuje nad rozwojem nowatorskich technologii materiałowych i nowoczesnych materiałów o wyjątkowych właściwościach elektromagnetycznych, które mogą znaleźć zastosowanie w takich dziedzinach, jak fotonika, optoelektronika, telekomunikacja, konwersja energii słonecznej, medycyna i lotnictwo.

Przewiń do profilu firmy