Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zamówień

RENO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie towarów na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb, poziomu zapasów i rotacji towarów;
  • Kompleksową obsługę zamówień w tym:
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • ustalanie z dostawcą terminu realizacji zamówień
  • weryfikowanie terminowości realizacji zamówień,
  • nadzór nad prawidłowym wprowadzeniem i obsługą zamówień towarów gratisowych.
  • Bieżącą współpracę z działami sprzedaży i logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach wielooddziałowych;
  • Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Zdolności analityczne oraz skrupulatność w działaniu;
  • Zaangażowanie i bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Specjalista ds. Zamówień, Zielona Góra