Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Biazet S.A.O firmie

  • ul.Gen.Wł.Andersa 44
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Biazet S.A.

ul.Gen.Wł.Andersa 44

Białystok

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu plastikowych elementów oraz montażu wyrobów gotowych między innymi dla takich globalnych marek jak Philips, Lavazza czy Wagner. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Kluczowe obowiązki:

  • Składanie zamówień do dostawców oraz nadzór nad ich realizacją
  • zapewnienie dostępności komponentów do realizacji zamówień klienta w oparciu o plany
  • kontrola planów dostaw i zapasów magazynowych
  • kontrola komponentów otrzymywanych i wydawanych do produkcji
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • zlecanie transportów, ścisła współpraca z działem transportu i planowania produkcji
  • monitorowanie terminowości wykonywania zamówień
  • odpowiedzialność za prawidłową gospodarkę magazynową w swojej grupie
  • prowadzenie ocen dostawców zgodnie z obowiązującą procedurą

Wymagania na stanowisku:

  • wyższe wykształcenie (preferowane logistyka, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)
  • doświadczenie w kontaktach z firmami międzynarodowymi
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • dokładność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w branży
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • Realizację wielu wyzwań
  • Pakiet socjalny (ZFŚS, karty Multisport itp.)
  • Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biazet Spółkę Akcyjną z siedzibą przy ul. Gen. Wł. Andersa 44 w Białymstoku moich danych osobowych na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy