Specjalista ds. zaopatrzenia

MedivetO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PRACUJ W PRZYJAZNYM OTOCZENIU!

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. zaopatrzenia

Miejsce pracy – Śrem lub Bydgoszcz
(miejsce pracy uzależnione od miejsca zamieszkania)

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja bieżących zamówień w celu zapewnienia dostępności zapasu na poziomie odpowiednim do realizacji ustalonego poziomu obsługi klienta
  • Bieżąca kontrola poprawności realizacji dostaw, obsługa reklamacji
  • Utrzymywanie bieżących relacji z dostawcami
  • Udział w projektach związanych ze wzrostem efektywności łańcucha dostaw
  • Odpowiedzialność za poprawność przyjętych dokumentów zakupowych oraz ich archiwizację

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmach dystrybucyjnych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office

Co oferujemy z naszej strony

ROZWÓJ

  • praca w
    międzynarodowym środowisku
  • dostęp do najnowszych technologii
  • szkolenia
  • kursy językowe

DBAŁOŚĆ O ZDROWIE I KONDYCJĘ

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie
    do karty Multisport

OPTYMALNE WARUNKI PRACY

  • umowa o pracę
    na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • spotkania integracyjne
  • wspaniały zespół
    do wczasów
  • karty prepaid
    z okazji Świąt Wielkanocnych
    i Bożego Narodzenia
  • upominki dla dzieci
    z okazji Dnia Dziecka
  • i o wiele więcej...

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MEDiVET S.A. z siedzibą w Śremie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MEDiVET S.A. z siedzibą w Śremie na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 1 roku od dnia przesłania aplikacji.

Informacje od Administratora Danych Osobowych

  • Administratorem Danych Osobowych jest firma MEDiVET S.A. z siedzibą w Śremie, ul. Szkolna 17
  • Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie o pracę, a podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi udzielona zgoda;
  • Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich;
  • Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia żądania sprzeciwu / usunięcia danych albo do momentu usunięcia danych przez MEDiVET S.A.
  • Posiada Pan/Pani prawo żądania od MEDiVET S.A. dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  • Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w celach rekrutacji w dowolnym momencie;
  • Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych);
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia uwzględnienie Pana/Pani osoby w przeprowadzanym procesie rekrutacji.
  • Dane osobowe przetwarzane w ramach rekrutacji pochodzą bezpośrednio od kandydatów na stanowisko pracy lub od firm zajmujących się pośrednictwem przy zatrudnianiu (np. pracuj.pl);
  • Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez rok od dnia przesłania aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy