Specjalista ds. zaopatrzenia

Polon-Alfa S.A.O firmie

Polon-Alfa S.A.

Glinki 155

Bydgoszcz

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń dozymetrycznych. Istniejemy od 1956 roku i z powodzeniem zdobywamy rynki polskie i zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w  firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją,  w pracy cenisz sobie miłą atmosferę  - DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne, ekonomiczne lub w dziedzinie logistyki)
  • znajomość rynku i branży komponentów oraz materiałów do produkcji elektronicznej i mechanicznej
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów klasy ERP (np. IFS, SAP)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie zaopatrzenia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na realizację zadań zawodowych
  • doświadczenie handlowe oraz umiejętności negocjacyjne

Zadania:

Praca w zespole odpowiedzialnym za zabezpieczenie komponentów i materiałów do produkcji elektronicznej i mechanicznej. Do zadań będzie należało m.in.:

  • planowanie potrzeb zaopatrzeniowych
  • organizowanie zaopatrzenia
  • rozpoznawanie rynku dostawców
  • przeprowadzanie postępowań zakupowych
  • negocjacje z dostawcami
  • rozliczanie dostaw

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu);
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz list motywacyjny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy