Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia

POLON-ALFA S.A.O firmie

  • Glinki 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLON-ALFA S.A.

Glinki 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych w systemie ERP

  • Bieżąca analiza potrzeb materiałowych na podstawie komunikatów MRP

  • Zapewnienie i nadzorowanie terminowości dostaw oraz realizacji projektów u dostawców

  • Kontrola i optymalizacja poziomu stanów zapasów magazynowych

  • Monitorowanie i raportowanie stanu bieżących zamówień – rozwiązywanie pojawiających się problemów

  • Wprowadzanie danych zakupowo-logistycznych do systemu ERP

  • Organizowanie procesów zakupowych w ramach realizowanych projektów inwestycyjnych.

  • Współpraca z Działem Prawno-Administracyjnym w zakresie niezbędnym do realizacji projektów inwestycyjnych

  • Bieżąca współpraca z działami produkcyjnymi i R&D firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane wyższe (kierunki techniczne,logistyka, handel międzynarodowy)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na realizację zadań zawodowych

  • Znajomość programów klasy ERP ( znajomość systemu IFS ERP będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym zwłaszcza MS Excel i Outlook

  • Znajomość rynku i branży komponentów oraz materiałów do produkcji elektronicznej i mechanicznej będzie dodatkowym atutem

  • Pożądane doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych dotyczących projektów inwestycyjnych znaczącej wartości.

  • Znajomość zasad handlu międzynarodowego i doświadczenie w operacjach importowych będzie dodatkowym atutem

  • Ogólna wiedza w temacie przepisów prawa regulujących kwestie umów zakupu oraz doświadczenie w negocjacyjnych zakupowych

  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji

  • Umiejętność samoorganizacji i pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na rozwiązania usprawniające organizację pracy.

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej oraz urządzeń dozymetrycznych. Istniejąc od 1956 roku staliśmy się liderem na rynku polskim oraz z powodzeniem zdobywamy rynki zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją, w pracy cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy