Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia

Weindich Spółka z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcami w celu realizacji strategii zakupowej firmy,

  • sprawne odpowiadanie na potrzeby działu handlowego (klient wewnętrzny),

  • negocjowanie warunków umów handlowych z dostawcami,

  • zapewnienie właściwej realizacji umów i zamówień,

  • analiza stanów magazynowych i dostępności produktów,

  • pozyskiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych,

  • optymalizacja łańcucha dostaw,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby spółki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale zakupów (mile widziane w firmie handlowej),

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i współpracy z dostawcami,

  • strategiczne spojrzenie na proces zakupów w firmie,

  • zdolność planowania i ustalania priorytetów,

  • umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach,

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

  • znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem,

  • chęć do pracy w środowisku w którym, zawsze dużo się dzieje.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stabilne zatrudnienie i nastawienie na długofalową współpracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • współudział w realizowaniu różnorodnych projektów.

Weindich sp. z o. o. jest dostawcą maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz branży gastronomicznej. Od lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe przetwórnie, zakłady mięsne a także, lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. Łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów z całego świata, projektując kompletne linie technologiczne, które są implementowane na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy