Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

ESOLL Sp. z o.o.

Główna 78

Chynów (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola zamówień, stanów magazynowych i dostępności produktów

  • wprowadzanie zamówień do systemu, nadzór nad ich realizacją

  • składanie zamówień u dostawców i podwykonawców, monitorowanie dostaw oraz przyjmowanie ich do systemu

  • logistyczna obsługa zamówień, wystawianie dokumentów towarzyszących i zleceń transportowych

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • analiza zgodności dokumentów z zamówieniem

  • analiza danych i raportowanie

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średniego (mile widziane wyższe)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programu Microsoft Excel

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy pod presją czasu i sytuacji

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub obsługi klienta lub logistyki (mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (mile widziana)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • możliwość rozwijania umiejętności i czerpania z doświadczeń współpracowników

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

ESOLL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów surowców chemicznych oraz wytwórcą mieszanin chemicznych dla przemysłu. Posiadamy zaplecze produkcyjne, magazynowe, laboratorium kontroli jakości oraz własne środki transportu drogowego.

Łączymy naszych partnerów dla wspólnego rozwoju każdej ze stron. Wszechstronne doświadczenie zawodowe członków naszego zespołu jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób energicznych, dobrze zorganizowanych, gotowych do podjęcia długotrwałej współpracy.

Poznaj nas: www.esoll.pl

Przewiń do profilu firmy