Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia

JNT Group S.A. Sp. K.

  • Sienkiewicza 68, Dobroń (pow. pabianicki)
    Dobroń (pow. pabianicki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sienkiewicza 68

Dobroń (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji

  • Analiza struktur zapasów, kontrola stanów magazynowych

  • Codzienny kontakt z dostawcami, monitorowanie dostaw oraz analiza danych wynikających ze współpracy z dostawcami

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby procesów decyzyjnych

  • Optymalizacja kosztów w obszarze zakupów

Podział czasu pracy
30%

Przygotowywanie zapytań, prowadzenie negocjacji

30%

Prowadzenie dokumentacji zakupowej

20%

Analiza stanów, zapotrzebowań

20%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży/zakupach minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, hiszpański)

  • Zaawansowana znajomość MS Office

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Komunikatywność pozwalająca na budowanie trwałych relacji biznesowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity pozapłacowe (w tym opiekę medyczną Lux Med, dofinansowanie do karty sportowej)

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na rynku polskim JNT GROUP jest obecny od 1976 roku. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Od 2017 rozszerzyliśmy portfolio o kanał winny Fine Wine, włączając w strukturę grupy taki spółki jak Wino Makłowicz oraz Platinum Wines.

Przewiń do profilu firmy