Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

HYDROMEGA Sp. z o.o.O firmie

4 2005 600 brutto / mies.
  • Czechosłowacka 3, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HYDROMEGA Sp. z o.o.

Czechosłowacka 3

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. zaopatrzenia w naszej firmie to osoba odpowiadająca za zachowanie optymalnych stanów magazynowych, kontakt z dostawcami, dokonywanie zamówień niezbędnych materiałów oraz kontrolę dostaw. Praca w dużej mierze opiera się na korzystaniu z komputerowych systemów zaopatrzeniowych oraz MS Excel. Osoba na tym stanowisku musi być osobą zorientowaną multizadaniowo oraz współpracować z wieloma osobami wewnątrz firmy. Musi również podejmować tematy techniczne i wyjaśniać kwestie dot. części produkcyjnych wraz z osobami odpowiedzialnymi za konstruowanie i produkcję urządzeń.

Nasze wymagania

  • komunikatywny angielski w mowie i piśmie

  • znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela

  • chęć rozwoju w obszarze zakupów, negocjacji cen, relacji z dostawcami oraz szerokie spojrzenie na pracę na stanowisku pracy z uwzględnieniem potrzeb/możliwości innych obszarów w firmie

  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, elastyczność, punktualność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub doświadczenie pracy w przemyśle

  • zainteresowanie tematami logistyki

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe informacje

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności

  • miejsce pracy: nasze biuro w Miszewie k. Banina, w przyszłości: Gdynia, Czechosłowacka 3