Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Rider Van Factory sp. z o.o.O firmie

5 5007 500 brutto / mies.
  • Wierzbowa 23
    Głogów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rider Van Factory sp. z o.o.

Wierzbowa 23

Głogów

Rider Van Factory to młoda firma zajmująca się przebudową samochodów dostawczych na kampery. Przez pierwsze dwa lata działaliśmy jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Zaczęliśmy od produkcji dwóch kamperów w miesiącu i rozwijając się, systematycznie zwiększaliśmy ich ilość. Na początku 2021 roku przekształciliśmy się w spółkę z o.o. Dzisiaj produkujemy jednego kampera dziennie i wciąż się rozwijamy. Naszym najbliższym celem jest zwiększenie produkcji do dwóch kamperów na dzień i szybko dążymy do jego realizacji. Jeśli chcesz zostać częścią projektu z dużą perspektywą rozwoju, zapraszam do kontaktu z naszym działem kadr.

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie elementów i materiałów zgodnie z aktualnym i planowanym zapotrzebowaniem produkcyjnym.

  • Definiowanie stanów krytycznych asortymentu.

  • Utrzymywanie stanów magazynowych zapewniających ciągłość produkcji.

  • Analiza planowanych zakupów.

  • Nadzór nad dostawami pod kątem ich terminowości oraz zgodności z zamówieniami.

  • Negocjowanie cen.

  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami.

  • Ciągłe doskonalenie w zakresie doboru części zamiennych poprawiających jakość oraz redukcję kosztów produkcji.

  • Poszukiwanie i wprowadzanie nowych części oraz ich optymalizacja (np.: rezygnacja z nieużywanych, definiowanie części uniwersalnych lub zamienników).

  • Wyjaśnianie z kontrahentami wszelkich niezgodności dotyczących ilości i wartości zakupów.

  • Wsparcie przy inwentaryzacji oraz weryfikacja zgodności stanów faktycznych ze stanami systemowymi.

  • Współpraca z działami zaopatrzenia i księgowości oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zaopatrzeniem.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie ( kontakt z dostawcami).

  • Umiejętność negocjacji.

  • Znajomość asortymentu części zamiennych związanych z branżą automotive i caravaningiem.

  • Zdolność do samodzielnej pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Biegła obsługa Microsoft Office (tj .: Excel, Word i PowerPoint).

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne.

  • Doświadczenie w tworzeniu zapotrzebowania na materiały i w zakupie części zamiennych/narzędzi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie z możliwością długotrwałej współpracy.

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Przyjazna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole.

Ogłoszenie archiwalne