Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia - Hurtownia Materiałów Instalcyjnych

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL sp. z o.o.

  • Słowiańska 13, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Słowiańska 13

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcą materiałów dla potrzeb Hurtowni

  • Składanie zamówień do dostawców w programie handlowym

  • Współpraca z księgowością w zakresie przyjęcia faktur zakupowych

  • Dbałość o ciągłość i terminowość dostaw

  • Analiza cenowa produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności budowania relacji z dostawcami

  • Komunikatywność, otwartość, pewność siebie

Mile widziane

  • Znajomości branży instalacyjnej

  • Znajomość programu Enova

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę wraz z nagrodą

  • miłą atmosferę pracy

  • pakiet medyczny

  • bony podarunkowe na święta

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji poprzez przycisk Aplikuj w tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Hurtownia EkoWodrol Sp. z o.o. oferuje sprzedaż materiałów instalacyjnych z branży wod-kan oraz systemów grzewczych. Na rynku istniejemy od 6o lat, a nasze doświadczenie przyniosło nam ustabilizowaną pozycję na rynku profesjonalnych firm instalacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.hurtownia.ekowodrol.pl/

Przewiń do profilu firmy