Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Koorperacji

Termet S.A.

  • Długa 13, Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Termet S.A.

Długa 13

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów materiałów produkcyjnych

  • Realizacja zakupów materiałów, urządzeń, programów informatycznych

  • Realizacja zakupów materiałów pomocniczych

  • Obsługa systemu gospodarowania odpadami BDO

  • Zawieranie umów, obsługa reklamacji

  • Obsługa systemu fakturowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyka

  • Znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka mile widziana)

  • Znajomość zagadnień logistycznych (3 lata pracy na podobnym stanowisku)

  • Obsługa komputera, znajomość programów WORD,EXCEL,SYSTEM MRP

  • Zaangażowanie w pracy, sumienność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienie

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Termet S.A.

Firma TERMET S.A. to wiodący w Polsce producent urządzeń grzewczych.

Kierując się takimi zasadami jak partnerstwo, innowacyjność, solidność i zaufanie - budujemy silną pozycję naszej marki w kraju i zagranicą. Posiadamy rozbudowaną sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Serwisu. Poszukujemy osób kreatywnych, przedsiębiorczych i lubiących wyzwania.

Przewiń do profilu firmy