Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kuklińskiego 17, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kuklińskiego 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności komponentów katalogowych i standardowych z ofert producentów, sklepów i hurtowni (branża motoryzacyjna, elektryczna, elektroniczna, hydraulika, materiały konstrukcyjne, etc.).

  • Zapewnienie materiałów surowych do obróbki na miejscu (stal, aluminium, etc.)

  • Codzienny monitoring stanów magazynowych i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie.

  • Stworzenie systematyki i uporządkowanie magazynu części standardowych oraz materiałów surowych do produkcji na miejscu.

  • Organizacja wysyłek i spedycji do klientów, kooperantów i laboratoriów z którymi współpracujemy.

  • Organizacja odbiorów i spedycji od dostawców i kooperantów oraz nadzorowanie przyjęć towarów i materiałów do magazynu firmy.

  • Realizacja zakupów w sklepach stacjonarnych wspólnym samochodem firmowym.

  • Zadania ad hoc, w tym osobiste odbiory pilnych zamówień od dostawców w rejonie Krakowa wspólnym samochodem firmowym.

  • Komunikacja z działem R&D oraz zespołem z Prototypowni pod kątem realizacji i konsultowania zapotrzebowania na komponenty i produkty

Nasze wymagania

  • Znajomość branży motoryzacyjnej pod kątem części zamiennych (układy: wtryskowy i zasilania, chłodzenia, wydechowy, elektryczny); podstawowa wiedza dotycząca mechaniki silników spalinowych i generatorów prądu będzie atutem.

  • Zrozumienie podstawowych parametrów i jednostek miary dla urządzeń mechanicznych i elektrycznych (jednostki miar, mocy, pojemności, etc.)

  • Podstawowa znajomość materiałów surowych do obróbki (stal, aluminium, stopy metali, metale kolorowe, spieki, etc.) będzie atutem, ale nie jest wymogiem.

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w dziale zakupów, logistyki lub zaopatrzenia

  • Otwartość na codzienny kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z dostawcami i kooperantami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (sprawdzimy to)

  • Wykształcenie inżynierskie mile widziane, ale nie jest wymogiem dla tego stanowiska

  • Zdolność do tworzenia kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym (pełny etat)

  • Pracę nad rewolucyjnym rozwiązaniem z pogranicza silników spalinowych i generatorów prądu w międzynarodowej firmie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Benefit Multisport

  • Dofinansowanie 50% do posiłków

  • Parking bezpłatny