Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-05-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale planowania? Poszukujesz stabilnej pracy w firmie z tradycjami od pokoleń ceniącej sobie wiedzę i doświadczenie? To właśnie oferta dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj!

    Nr ref.: /300/05/2018/MS/17783
    Warszawa
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • rodzinną i przyjazną atmosferę w pracy
    • możliwość rozwoju w obrębie firmy
    • niezbędne narzędzia do pracy
    zadania
    • wyceny i negocjacje warunków handlowych
    • współpraca z dostawcami oraz poszukiwanie nowych
    • planowanie zakupów
    • koordynacja zamówień zakupowych
    • sporządzanie dokumentacji magazynowej
    • raportowanie bieżących działań
    oczekujemy
    • doświadczenie w planowaniu zakupów
    • mile widziane wykształcenie w obszarze logistyki, zarządzania
    • umiejętność współpracy z dostawcami
    • znajomość Microsoft office (Excel)
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętności interpersonalne ( asertywność, zwięzły i jasny sposób komunikacji)
    • prawo jazdy kat. B

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47