Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Obsługi Klienta

ALMES POLAND sp. z o.o.O firmie

ALMES POLAND sp. z o.o.

Towarowa 28A

Świdnica

Wiedza na temat silników elektrycznych i znajomość mechanicznej i elektronicznej sprawiają, że ALMES jest idealnym partnerem dla głównych liderów w przemyśle oraz dla małych i średnich firm specjalistycznych.

ALMES wspiera swoich klientów w zakresie projektowania, prototypów, dostawy silników elektrycznych i wentylatorów, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Naszym atutem jest wsparcie, które oferujemy klientom w czasie wdrożenia. Dzięki głębokiej wiedzy technicznej, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu zdobytym w różnych sektorach (wentylacji i przepływu energii), jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie operacji sprzedażowych, wsparcie techniczne dla klienta.
  • Bezpośrednia współpraca z klientem w zakresie organizacji dostaw, przetwarzania zamówień i prognozowania zapotrzebowania.
  • Wspieranie obszaru sprzedaży poprzez stały kontakt z klientem.
  • Monitorowanie problemów związanych z zamówieniami.
  • Współpraca z działem planowania w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień.
  • Rozwijanie bazy danych.
  • Kontakt z dostawcami w zakresie nowych ofert.
  • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu planów działań marketingowych i badań nowych produktów.
  • Wsparcie zespołu podczas audytów i wizyt klienta.
  • Regularne raportowanie do Zarządu.

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w obsłudze klienta w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i Power Point).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Samodzielność.
  • Zorientowanie na klienta i wyniki.
  • Znajomość systemu MS Navision będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy